top of page
20190728_130702.jpg

Rozpocznij swoją nową przygodę

z firmą 
AL-TRAVEL
WYCIECZKI DO TRÓJMIASTA

Najlepsze biuro podróży dla Ciebie

Pakiety i oferty specjalne

Trójmiasto w trzy dni

od 179 zł/osoba

Zapraszamy na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta – największej i najatrakcyjniejszej aglomeracji na Pomorzu. Trzy powiązane ze sobą, a jednocześnie niezwykle różnorodne miasta: Gdańsk, Gdynia i Sopot zapewnią Państwu moc atrakcji. W Gdańsku – zwiedzanie jednej z najpiękniejszych polskich starówek, w Gdyni – bliski kontakt z morzem, a w Sopocie wypoczynek na plaży
i molo. Jako tubylcy gwarantujemy najlepszych przewodników i optymalny program wycieczki. Zapewniamy noclegi w niedaleko położonym ośrodku wypoczynkowym o wysokim standardzie, gdzie pośród zieleni będą mogli Państwo wypocząć po całodniowym zwiedzaniu miasta. Gorąco polecamy!

Trójmiasto i Malbork

od 189 zł/osoba

Pomorze to region niezwykle atrakcyjny turystycznie. Nadmorski klimat, przepiękne krajobrazy  i miasta z bogatą historią i różnorodną architekturą od lat kuszą, by zatrzymać się tu na dłużej. Proponujemy Państwu trzydniowy pobyt w naszym regionie. Zapewniamy zwiedzanie największych trójmiejskich atrakcji: gdańskiej starówki, katedry w Oliwie, Sopockiego mola oraz portu i okrętów w Gdyni. W naszym programie jest również wycieczka do Malborka, gdzie poznają Państwo tajemnice zakonu krzyżackiego i największy ceglany zamek w Europie.

Trójmiasto i Hel

od 179 zł/osoba

Zapraszamy na trzydniową wycieczkę na Pomorze – do Trójmiasta i na Hel. Podczas wspólnego zwiedzania poznamy niesamowitą historię Gdańska, morski charakter Gdyni i na własnej skórze poczujemy rozrywkową atmosferę Sopotu. Oprócz tego wybierzemy się do najdalszego zakątka Polski – na Hel, by tam pośród kaszubskich, rybackich domków i na szerokich piaszczystych plażach wypocząć od zgiełku miasta. Serdecznie zapraszamy!

Trójmiasto i Szwajcaria Kaszubska

od 179 zł/osoba

Proponujemy trzydniową wycieczkę na Pomorze ze zwiedzeniem Trójmiasta oraz wycieczką do malowniczej Szwajcarii Kaszubskiej. W Gdańsku zapraszamy na spacer po starówce w towarzystwie Neptuna;), w Gdyni wejdziemy na pokład „Daru Pomorza” i „Błyskawicy”, a w  Sopocie odpoczniemy w iście urlopowy, rozrywkowym sposób.  Oprócz Trójmiasta zaprosimy Państwa na Kaszuby, do Szwajcarii Kaszubskiej  – miejsca z własną, odrębną historią , kulturą i tradycjami, pełnego lasów i jezior. Aktywny wypoczynek pełen wrażeń gwarantowany!

Trójmiasto i Frombork

od 179 zł/osoba

Zapraszamy na Mierzeję Wiślaną, do ośrodka wypoczynkowego w Sztutowie, który położony nad morzem, pośród lasów stanowi doskonałą bazę wypadową do poznania największych atrakcji północnej Polski. Na wyciągniecie ręki są tu Gdańsk, Gdynia i Sopot, zamek krzyżacki w Malborku, Obóz Koncentracyjny Stutthof oraz katedra we Fromborku. Pięć dni na Mierzei Wiślanej – w jednym z najpiękniejszych regionów Polski –  pozwoli nam połączyć wypoczynek nad morzem oraz zwiedzanie najpiękniejszych miast Pomorza.

Home: Aktualne oferty specjalne
Black and White Star in Circle

Info

Wspaniałe podróże. Fascynujące miejsca.

Nasza firma, AL-TRAVEL WYCIECZKI DO TRÓJMIASTA, działa od 2009 roku. Z naszą pomocą planowanie podróży jest łatwe i ekscytujące. Nasze biuro znajduje się w miejscowości Gdańsk. Każdemu klientowi proponujemy bogatą ofertę pakietów i usług turystycznych. Niezależnie od tego, czy szukasz rejsu, krótkiego relaksu na plaży, czy wycieczki z przewodnikiem — pomożemy zorganizować Ci wakacje, których nigdy nie zapomnisz. Dążymy do doskonałości w naszych usługach. Zajmujemy się wszystkimi szczegółami, żeby dać Ci możliwość odpoczynku jeszcze przed rozpoczęciem podróży. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Home: Info

Świadczone usługi

Ubezpieczenie podróżne

Spełniamy marzenia podróżników

Obsługa podróży międzynarodowych

Wszystko, czego potrzebujesz

Wycieczki hop on–hop off

Indywidualne podejście

Obsługa podróży firmowych

Spełniamy marzenia podróżników

Home: Usługi turystyczne

Kontakt

W firmie AL-TRAVEL WYCIECZKI DO TRÓJMIASTA nie ma rzeczy niemożliwych w dziedzinie podróży. Nasi kompetentni i doświadczeni agenci zaplanują najdrobniejsze szczegóły nadchodzącej podróży. Tobie pozostaje już tylko cieszyć się z wyjazdu. Jesteśmy dostępni Pon.– Pt. 9:00 –17:00, ale zawsze możesz wysłać nam e-mail.
Odpowiemy najszybciej, jak to tylko możliwe.

AL-TRAVEL Sp. z o.o.
Kartuska 195A, 80-122 Gdańsk, Poland

58 710 06 05

  • facebook

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Home: Kontakt
bottom of page