KURSY I SZKOLENIA 
AL-TRAVEL

Twoja satysfakcja to nasz priorytet

 
Reviewing for the Exam

INFO

Od początku działalności firma Kursy i Szkolenia AL-TRAVEL znana jest z wysokiej jakości obsługi klienta, świetnej wydajności i pełnego profesjonalizmu. Bez względu na to, jakiego kursu szukasz, gwarantujemy, że nie tylko spełnimy Twoje oczekiwania, ale także otrzymasz wartość dodaną i pełną satysfakcję.


Nie ma rzeczy niemożliwych dla naszego zespołu, który korzysta z posiadanej wiedzy i doświadczenia, aby dać klientom to, czego poszukują.

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej o naszym zespole, naszej firmie lub o szczegółach dotyczących świadczonych przez nas szkoleń.

 

NASZE USŁUGI

Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom

SZKOLENIA TURYSTYCZNE

Ekspert w swojej dziedzinie

SPECJALISTA DS. TURYSTYKI- 
kompleksowe, rozszerzone szkolenie o praktykowanie systemów rezerwacyjnych . To zdobywanie wiedzy merytorycznej, zdobywania umiejętności praktycznych, z dodatkowymi modułami warsztatowymi.Szkolenie dostępne w formie stacjonarnej.
ANIMATOR CZASU WOLNEGO-
Głównym celem kursu jest przygotowanie do pracy w charakterze Animatora czasu wolnego. Uczestnicy zdobędą wiedzę, która umożliwi im podjęcie współpracy z biurami podróży w zakresie animacji, jak również mogą zostać animatorem zabaw dla dzieci.
Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcą połączyć swoje pasje z pracą zawodową, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności, poszerzyć kwalifikacje jak również osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z animacją.
KURS PILOTA WYCIECZEK -
W czasie kursu uczestnik pozna najważniejsze zagadnienia związane z pracą jako pilot wycieczek. Oznacza to, że szkolenie przygotowuje kompleksowo do pracy jako pilot na wycieczkach lokalnych, krajowych i międzynarodowych, autokarowych i lotniczych u wszystkich organizatorów imprez.
KURS INSTRUKTORA TURYSTYKI KWALIFIKOWANEJ -TURYSTYKA ROWEROWA -
Kurs skierowany jest do osób, które zamierzają organizować i prowadzić wycieczki turystyki kwalifikowanej w zakresie turystyki rowerowej.
Uprawnienia pozwolą na pełnienie funkcji kierownika oraz opiekuna specjalistycznych wycieczek turystyczno - krajoznawczych.

SZKOLENIA I WARSZTATY KOSMETYCZNE

Zawsze w pełnej gotowości

KURS STYLIZACJI PAZNOKCI-

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności sprawności związanych z pracą w zawodzie stylistki paznokci manicurzystki. Szkolenie przygotowanie teoretyczne i praktyczne słuchaczy do
wykonywania wszystkich zadań z zakresu manicure i pedicure / stylizacja paznokci.Po zakończonym kursie kursant będzie znał wszystkie niezbędne umiejętności potrzebne do pracy na
stanowisku stylistki paznokci, manicurzystki w salonie kosmetycznym oraz gabinetach odnowy biologicznej.

KURSY EDUKACYJNE

Najmniejsze szczegóły robią największą różnicę

KURS WYCHOWAWCA WYPOCZYNKU-
Szkolenie przygotowuje Uczestnika pod względem praktycznym i teoretycznym do pracy w charakterze wychowawcy kolonijnego, a także umożliwia (w cenie kursu) uzyskanie kwalifikacji i certyfikatu pozwalających na wykonywanie zawodu.
KURS KIEROWNIK WYPOCZYNKU-
Celem kursu jest uzyskanie kwalifikacji kierownika placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Nabycie umiejętności merytorycznych  potrzebne do pełnienia obowiązków kierownika placówki wypoczynku dla dzieci i młodzieży; planu pracy wychowawczo-opiekuńczej placówki wypoczynku; poznanie przez uczestników kursu podstawowych metod pracy z kadrą na kolonii; nabycie przez uczestników kursu umiejętności organizacji pracy w placówce wypoczynku.

 

Naszą siłę opieramy na profesjonalnej kadrze trenerów, efektywnych metodach nauczania oraz doskonałej organizacji. 
Zespół trenerów tworzą ludzie, którzy oprócz wiedzy i doświadczenia przede wszystkim są pasjonatami swojej pracy. 
Nasi trenerzy, to najlepsi specjaliści w swojej branży, wieloletni praktycy i eksperci, którzy dzielą się wiedzą i umiejętnościami. Współpracujemy z trenerami, psychologami, terapeutami i coachami.
Jakość świadczonych przez nas usług jest dla nas priorytetem.

Konferencja
 

KONTAKT

 

58 710 06 05

Kartuska 195A/12,
80-122 Gdańsk, Poland

©2020 by Kursy i Szkolenia AL-TRAVEL. Stworzone przy pomocy Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now