Happy Family in the Park

Ubezpieczenie komunikacyjne OC/AC

Białe samochody

Dbamy o Twoje potrzeby

Samochód to dla wielu z nas podstawowy środek komunikacji i trudno wyobrazić sobie dojazd do pracy czy wypady za miasto bez własnego auta.

Warto pamiętać, że podstawowym obowiązkiem każdego kierowcy jest zakup polisy OC. To niezbędna ochrona, która zapewnia wypłatę środków, jeśli wyrządzisz szkodę innym osobom lub pojazdom. Dzięki superubezpieczeniu nie ponosisz z własnej kieszeni kosztów naprawy zniszczeń. Brak ważnej polisy OC wiąże się z karą finansową, należy więc zadbać o ciągłość ochrony.

Ubezpieczenie nieruchomości

klucze do domu

Ochrona, której potrzebujesz

Dom to oaza spokoju gwarantująca bezpieczeństwo i dająca ukojenie.

Nasze schronienie jest jednak nieustannie narażone na szkodliwe czynniki zakłócające domową harmonię.

Zdarzenia losowe (np. pożar, powódź, silny wiatr) czy działanie osób trzecich (np. zalanie przez sąsiada czy włamanie i kradzież cennych przedmiotów) mogą doprowadzić do zachwiania poczucia bezpieczeństwa i często wiążą się z dużymi wydatkami na pokrycie szkód.

W trosce o domowe ognisko przygotowaliśmy bogatą ofertę superubezpieczeń domu i mieszkania, aby stworzyć bezpieczną przystań dla Twojej rodziny.

Ubezpieczenie na życie

Young and Happy

Bezpieczeństwo w każdych okolicznościach

Każdy z nas ma plany na przyszłość i kochających bliskich, którym chce zapewnić wszystko, co najlepsze. Superubezpieczenie zdrowia i życia gwarantuje gotowość na wszelkie okoliczności, które mogą nas spotkać. Zadbaj o swój spokój i przygotuj się na każdą ewentualność. Wspólnie ochronimy to, co dla Ciebie najcenniejsze – Twoje zdrowie i życie.

Uzyskaj wycenę

Ubezpieczenie turystyczne

Podróżowanie po Ameryce

Ubezpieczenie, na jakie zasługujesz

Zadbaj o komfort na wakacjach i pomyśl o superpolisie podróżnej przed spakowaniem walizki. Ubezpieczenie turystyczne pokrywa koszty leczenia w kraju lub za granicą w przypadku nagłego zachorowania czy nieszczęśliwego wypadku. Pomoc medyczną otrzymasz nie tylko w publicznych placówkach służby zdrowia, ale także w prywatnych gabinetach w różnych zakątkach świata.

Uzyskaj wycenę
Contract

Kim jesteśmy?

Ubezpieczenia Gdańsk-Kartuska ( CUK Punkt Partnerski ) to firma, która działa na obszarze regionu pomorskie, gdzie z powodzeniem zaspokaja potrzeby klientów. Chcesz ubezpieczyć swój dom lub samochód? A może wybierasz się w podróż? Przyjazny świat ubezpieczeń istnieje naprawdę. Z nami znajdziesz idealną polisę dla siebie i Twoich bliskich.


Skontaktuj się z nami i zacznij współpracę z jedną z najlepszych firm w branży ubezpieczeniowej.

Zdziwisz się, ile możemy zrobić dla Ciebie, Twojej firmy i Twojej rodziny.

Kontakt

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie!